Автоцистерни: застосування та основні функції в транспортуванні рідин

Автоцистерни: застосування та основні функції в транспортуванні рідин

Техніка спеціального призначення сьогодні представлена на ринку в широкому спектрі. Для перевезення рідин використовуються автоцистерни. Це особливі машини, які застосовуються в різних сферах та мають повноцінно відповідати стандартам. Існує декілька видів авто, кожне з яких має своє призначення. 

Сучасна автоцистерна – це надійне рішення, яка дозволить транспортувати рідини в масштабних обсягах з максимальною безпекою для довкілля та комфортом для перевізника. Замовити машини можна на сайті «Автек», тут тільки кращі моделі за доступною ціною.

Застосування автоцистерн

Сьогодні особливо популярними вважається спецтехніка, адже перевезення на далекі відстані, в межах країни та за кордон, здійснюється тільки нею. Автоцистерни використовуються в нафтовій промисловості, на будівництві, для підвозу палива до заправних станцій тощо. За конструкціями класифікують різні види, в залежності від призначення.

Сама автоцистерна являє собою велику суцільнометалеву ємність, яка розміщується на шасі вантажної машини. Перевозяться в ній різноманітні рідини: звичайна вода, харчові продукти або більш небезпечні речовини, наприклад, бензин. Вся техніка поділяється на цистерни загального та спеціального призначення. 

Перші застосовуються для нафтопродуктів, в них транспортуються пальне, лигроин, мінеральні олії, нафта тощо. В деяких автомобілях допускається перевезення продуктів харчування. Вони обов’язково повинні оснащуватись тільки верхнім зливом для безпеки (інколи таких горловин декілька). Для темних нафтопродуктів використовуються модифікації з нижніми зливами та кранами. Матеріал для виготовлення нержавіюча сталь. Деякі машини обладнані системою терморегуляції, яка відповідає за підтримання стабільної температури.

Спеціальні автоцистерни розраховані на перевезення наливних вантажів, аміаку, кислот та сумішей, які мають властивість швидко тверднути. Для кожного виду рідини можна підібрати окрему техніку. Вона повинна відповідати стандартам та підходити не лише для транспортування, але й для короткочасного зберігання продуктів (в тому числі харчування). 

Як вибрати автоцистерну

Авторинок надає різноманітні моделі цистерн. Обираючи, варто оцінювати в першу чергу призначення машини. Для безпеки та ефективності необхідно проаналізувати технічні особливості та звернути увагу на наступні критерії:

  • місткість;

  • розміри самої цистерни та техніки в цілому;

  • тип двигуна та потужність;

  • вантажність;

  • максимальне допустиме навантаження;

  • форма та розміри перегородок.

Транспортний засіб з оптимальними параметрами можна замовити на сайті «Автек». Тут представлені автомобілі відомих виробників за демократичними цінами.