Насіння соняшнику під Гранстар: як замовити та чому це вигідно

Насіння соняшнику під Гранстар: як замовити та чому це вигідно

Гранстар – це популярний та ефективний гербіцид для боротьби з дводольними видами широколистяних бур'янів. До його складу входить трибенурон-метил та тифенсільфурон-метил, які протягом 7 днів звільняють поле від шкідливих рослин. Селекціонери створили гібриди зернових культур, генетично нечутливі до гербіцидів. Замовити насіння соняшнику під Гранстар бажають багато аграріїв, оскільки це гарантія малих витрат та великого врожаю.

Насіння під Гранстар

Сміттєві трави небезпечні для культурних рослин тим, що поглинають воду, сонячне світло та поживні речовини. Для боротьби з ними використовують різні гербіциди, найуспішнішим з яких вважається Гранстар. Він потрапляє у рослину через листя, проникає в коріння і за тиждень доводить її до загибелі. Цей хімікат діє довгостроково, не шкодить людям та бджолам, добре переносить дощі та ефективний проти багаторічних бур'янів. Це пояснює високий попит на гербіциди серед фермерів. Однак така технологія потребує відповідні сорти зернових культур. Гранстарові гібриди соняшнику мають ген, що гарантує нечутливість до впливу отрутохімікатів та дають чудові врожаї.

У чому вигода соняшнику під Гранстар

Незважаючи на те, що ціна насіння під Гранстар не відрізняється від вартості звичайного посівного матеріалу, їх покупка все-таки вважається дуже вигідною:

  • для вирощування соняшника можна використовувати технології Експрес та СУМО;

  • таке зерно відрізняється високою опірністю хворобам, у тому числі до заразихи, фомопсису, борошнистої роси та різних інфекцій;

  • сульфосоняшник добре переносить різкі температурні коливання, посухи та сильний вітер;

  • гібриди відрізняються стійкістю до стресів і легко пристосовуються до поганих умов;

  • насіння містить велику кількість олії;

  • урожай соняшнику під Гранстар не залежить від сівозміни та характеру ґрунту;

  • аграрії цінують гранстарове зерно за високі врожаї – до 35-50 центнерів із гектара.

Вибираючи сорт, слід враховувати, що дешеві сорти не цілком стійкі до хімікатів і довше виходять із фітоксикації. Для ланів з великою кількістю бур'янів підійдуть сорти, стійкі до 50 гр. гербіциду. Ціна на насіння залежить від їхньої здатності переносити різні дози хімікатів та повторні обприскування, термінів фітоксикації та походження гібриду (вітчизняний або імпортний).

Перед покупкою гранстарового посівного матеріалу варто проконсультуватися у фахівців щодо особливостей внесення гербіцидів та їхнього дозування. Замовити насіння соняшнику під Гранстар  можна в різних інтернет-магазинах за помірною ціною. На сайті або в телефонному режимі можна залишити заявку та отримати якісний посівний матеріал у стислий термін у будь-якій частині країни.